Przeglądy okresowe


Przeprowadzamy kompleksowe przeglądy gwarancyjne oraz pogwarancyjne. Posiadamy dostęp do dokumentacji technicznej producentów, dzięki czemu prace serwisowe przebiegają tak samo, jak w autoryzowanej stacji obsługi danej marki. Każdy przegląd dokumentowany jest odpowiednim wpisem w książce serwisowej. Wedle życzenia klienta do usługi używamy oryginalnych części producenta, lub wysokiej jakości zamienników. Do obsługi naszych klientów używamy zaawansowanego programu, dzięki któremu posiadamy pełną dokumentację serwisową auta, od dnia pierwszej wizyty w naszym serwisie. Dodatkowo dla Państwa wygody system sam przypomina o zbliżającym się terminie następnego przeglądu.

 

Dlaczego należy wykonywać przeglądy okresowe?

-Zapobiegają przed powstawaniem dużych i drogich usterek wynikających z braku wykrycia ich na wczesnym etapie powstawania np. nieszczelności na osłonach przegubów napędowych, które wymienione na czas nie powodują uszkodzenia samego przegubu.

-W dużym stopniu zapobiegają powstaniu niespodziewanych usterek które w mało oczekiwanym momencie mogą unieruchomić nasze auto.

-Zwiększają bezpieczeństwo użytkowania auta, poprzez kontrolę kluczowych układów pojazdu np. hamulcowego, kierowniczego czy jezdnego.

-Zapewniają właściwe działanie wielu podzespołów naszego auta, poprzez wykonywaną w czasie przeglądu regulację i konserwację. W czasie przeglądu wykonuje się czynności z zakresu kontroli, regulacji i konserwacji wielu ważnych układów pojazdu np. układu hamulcowego co zapobiega powstawaniu wielu usterek np. obniżeniu skuteczności hamowania, szybszemu lub nierównomiernemu zużywaniu się okładzin.

-Systematyczna wymiana oleju i filtrów zapobiega wielu usterkom silnika i przedłuża jego żywotność.

-Zakres przeglądu obejmuje czynności których nie wykonuje się przy okazji innych napraw np. regulacja i konserwacja ukł. hamulcowego, kontrola luzów wszystkich elementów zawieszenia, kontrola testerem płynu hamulcowego i chłodzącego, kontrola ciśnienia w kole zapasowym, ustawienie świateł, smarowanie uszczelek drzwi itd.

-Wiele czynności wykonuje się w jednej cenie. Licząc pojedynczo czynności zawarte w przeglądzie okresowym, jego koszt byłby znacznie wyższy.