O nas

Nowoczesny warsztat Olsztyn


Ponad 15 lat doświadczenia. Setki zadowolonych klientów. Serwis samochodowy w Olsztynie, który jest polecany i wysoko oceniany przez klientów to miejsce, do którego można się udać ze swoim pojazdem i mieć pewność, że trafi on w ręce wykwalifikowanych mechaników.

OD TEGO SIĘ ZACZĘŁO

Kilka słów o Auto Serwis Rozwadowski Olsztyn

ZADZWONIMY DO CIEBIE

Nasz doradca z przyjemnością umówi Twoją wizytę!


UMÓW WIZYTĘ
REKOMENDACJE

Zobacz co o nas mówią klienci

 • Adam Wieniawski
  Warsztat znalazłem w internecie i skusiłem sie z racji dużej ilości pozytywnych komentarzy, dołączam do grona tych osób. Szybka i bezpłatna diagnoza problemu. W samochodzie zostały wymienione amortyzatory, tarcze hamulcowe, klocki, olej i filtry. Koszty związane z naprawą oraz czas naprawy zostały ustalone na początku, także na koniec obyło się bez dodatkowych zonków. Wszystko działa bez problemów, jestem zadowolony z jakości i fachowości warsztatu. Cena również bardzo dobra, zostałem poinformowany o częściach z róznych półek cenowych. Warsztat na naprawdę wysokim poziomie, polecam w 100%.
  Adam Wieniawski
 • Krzysztof Stefaniak
  Solidny warsztat. Zleciłem konserwację auta. Usługa wykonana fachowo, solidnie i terminowo. Cena usługi dosyć wysoka, ale jeśli chcemy coś zrobić dobrze zazwyczaj nie jest tanio.
  Krzysztof Stefaniak
 • Sebastian Ciesielski
  Jak dla mnie, najlepszy serwis w Olsztynie. Od lat naprawiam swoje samochody w tym serwisie. Ponieważ mam trochę daleko (mieszkam w Gutkowie), czasem korzystałem z innych warsztatów. Zbyt często potem żałowałem. Obserwuję zmiany na przestrzeni lat, dodawane usługi, efekty szkoleń doradców serwisowych. Czuję się zawsze wyczerpująco poinformowany o stanie auta, wiem co jest niezbędne do zrobienia, dla bezpiecznej jazdy, mam też wpływ na zakres prac, które chcę wykonać (w zależności od budżetu i czasu na jaki mogę zostawić auto). Generalnie wolałbym nie polecać, bo z czasem za bardzo wydłuży się kolejka. ;)
  Sebastian Ciesielski